
Ліхтар прожектор переносний ліхтарик світильник з акумулятором YAJIA YJ-2829 5W+25LED
595 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар прожектор переносний ліхтарик світильник з акумулятором YAJIA YJ-2829 5W+25LED
Переносний акумуляторний ліхтар YAJIA 2829-5W+25LED для повсякденного використання. Обладнаний ліхтар яскравим основним світлодіодом 5W і додатковими SMD 25 світлодіодами, що забезпечує гарну яскравість світіння.
Акумуляторний ліхтар Yajia YJ 2829 світлодіодний Чорний Ліхтар має 3 режими роботи (100% яскравість, 50% яскравості, робота 25 світлодіодів).
Живиться ліхтар-світильник від потужного акумулятора місткістю 7200 mah, 4V, що дає змогу використовувати його без підзаряджання тривалий час як світильник. Зарядити акумулятор можна від мережі 220 В.
Потужний ліхтар прожектор YAJIA YJ-2829 — це чудова модель для пошукових функцій, зарекомендував себе на риболовлі, полюванні, відпочинку.
Характеристики переносного ліхтаря світильника YAJIA 2829-5W+25LED:
- Бренд — Yajia;
- Кількість діодів — 1 (5W) + 25 SMD;
- Кількість режимів роботи — 3 (100% яскравість, 50% яскравості, робота 25 світлодіодів);
- Час роботи — до 20 годин;
- Розміри (см) — Ø130, L220, H 140 мм;
- Живлення — акумулятор 7200 mah (заряджається від мережі 220 В);
- Час заряджання акумулятора: ~ 9-10 годин;
- Дальність освітлення: 250 м;
- Корпус — пластик.
Комплектація:
- Ліхтар YAJIA 2829-5W+25LED;
- Ремінець для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 105 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 595 ₴







