Акумуляторний Ліхтар прожектор із зарядним пристроєм Power Bank YAJIA YJ 2886, 5W LED5W LED
Найпотужніший пошуковий ліхтарик Yajia YJ-2886 — це одна з найбільш продаваних моделей ліхтарів у своєму класі. Ліхтар обладнаний вбудованим акумулятором і бічною світловою панеллю з 22 діодів. Для економії заряду ліхтар має два режими: 100% і 50% яскравості.
Потужний світлодіод, у поєднанні з великим рефлектором, дає сильний спрямований промінь, одночасно освітлює великий радіус навколо. Також завдяки бічній панелі, обладнаній світлодіодами, ліхтар можна використовувати як лампу. У комплекті з ліхтарем, для зручності експлуатації, йде плечовий ремінь.
Ліхтар прожектор Yajia YJ-2886 призначений для пошукових функцій. Також стане в пригоді, на риболовлі, полюванні, відпочинку. Попри свої габарити, ліхтар є легким, що робить його неймовірно практичним. Дизайн ліхтаря чудово впишеться в будь-який інтер'єр природного пейзажу або кімнатних умов.
Також цей ліхтар обладнаний USB-портом, завдяки чому його можна використовувати як павербанк для підзаряджання ґаджетів від акумулятора ліхтаря.
Характеристики:
Бренд-Luxury
Тип пристрою — переносний
Тип живлення — акумуляторний
Тип діода — 5W
Матеріал — пластик
Кількість діодів — 1(5W)+22(SMD)
Кількість режимів роботи:
3(5W: 100%, 50%; 22SMD)
Функція Power Bank — є
Час роботи: - 10-15 годин
Живлення:
вбудований акумулятор
Комплектація:
ліхтар, ремінець на плече, шнур для заряджання від мережі 220V
Розміри
Ø100, L193, H 140 мм
Додаткові характеристики:
Функція Power Bank: USB-порт і 2 DC-виходи по 4 V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Зарядка для телефону |
| Колір | Чорний |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 22 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 105 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 595 ₴






