
Ліхтар акумуляторний YAJIA YJ-2820TP 19+15 LED вбудований акумулятор
395 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар акумуляторний YAJIA YJ-2820TP 19+15 LED вбудований акумулятор
Потужний світлодіодний акумуляторний ліхтар-прожектор — це універсальне автономне джерело світла для дому, дачі, туризму, риболовлі та полювання, здатний забезпечити яскравий світловий промінь навіть у погану погоду та за екстремальних умов експлуатації.
Особливості:
- забезпечує яскраве освітлення середньої дальності приблизно 150 м
- тип діода — LED
- шнур із вилкою для заряду зберігається в корпусі ліхтаря
- джерело світла — 19 LED і 15 діодів у бічній панелі
- має 3 режими
- перемикання режимів відбувається натисканням кнопки на корпусі
- панель-підсвітка з 15 світлодіодами вмикається автоматично під час її відкриття
- живлення — вбудований акумулятор (місткість 600 мА/год)
- заряджається від мережі 220 V
Характеристики:
Живлення: акумулятор
Типи пристроїв: прожектор, для кемпінгу, ручні
Тип лампи світлодіодні (LED)
Тип діода: LED
Кількість діодів: 19+15LED
Кількість режимів роботи: 3 (19LED 100%, 75%, 15LED)
Час роботи: 11 – 12 годин
Колір світлодіода з білим світлодіодом.
Матеріал корпусу з пластику
Джерело живлення вбудований акумулятор
Тип заряджання від мережі
Розмір Ø100, L200 × H110 мм
Комплектація:
- ліхтарик
- плечовий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 10 годин |
| Колір | Червоний |
| Вага | 450 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 19 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 395 ₴




