
Складана сумка-візок для продуктів 2в1 (46х27х12 см) / Господарська сумка-трансформер на колесах
195 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складана сумка-візок для продуктів 2в1 (46х27х12 см)/Годяна суXмка-трансформер на колесах
Господарська сумка-трансформер на колесах зробить походи по магазинах простішими та приємнішими. Компактна та містка, вона завжди буде під рукою!
Переваги:
- Виготовлена з міцного матеріалу, що непроникний для вологи та стійкого до зношування;
- Ручки довгі та надійно пришиті, що робить її зручною для перенесення;
- Сумка обладнана коліщатками та підставкою, тому ви можете легко транспортувати її або поставити на землю, не боячись забруднити;
- Обладнана ручкою для перенесення та петлею для підвішування, що робить її ідеальною для того, щоб брати із собою в дорогу;
- Легко складається й розкладається
Набридло використовувати незручні поліетиленові пакети, які постійно рвуться? Складана сумка господарська на колесах дасть змогу зручно й без зайвих зусиль доставити додому все, навіть якщо ви зробили покупки на місяць уперед.
Особливості сумки господарського Виготовлена з міцного матеріалу, що не пропускає вологу та стійкого до зношування. Ручки довгі та надійно пришиті. На зовнішньому боці є кишеня на блискавці, у якій можна тримати цінні речі.
Характеристики:
- Тип: сумка-візок для продуктів/складана сумка для покупок;
- Матеріал: тканина «Оксфорд»;
- Колір: чорна
- Колеса: 2 колеса;
- Розміри в складеному вигляді: 30х27х12 см;
- Розміри в розкладеному вигляді: 46х27х12 см;
- Вага: 390 г
Комплектація:
- Складана сумка-візок для покупок;
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Щільність | 500 г/м2 |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 390 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Наявність стільчика | Ні |
| Діаметр коліс | 7 см |
| Вага каркаса | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



