
Світлодіодний ручний акумуляторний ліхтар BL 7701B COB з повербанком і сонячною панеллю з USB
365 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний ручний акумуляторний ліхтар BL 7701B COB з повербанком і сонячною панеллю з USB
Багатофункціональний ліхтарик на сонячній батареї BL-7701В
Водонепроникний ліхтар стане незамінною річчю для прихильників відпочинку на природі, автомобілістам, а також дачникам, які потребують альтернативного освітлення в непередбаченій ситуації.
Пристрій має зручну ручку, може виконувати функцію зарядного пристрою. За допомогою перемикача можна регулювати один із чотирьох режимів роботи, що дуже зручно в тій чи іншій ситуації.
Переваги
- Яскраве світло
- Зручний
- Водонепроникний
- Підтримка USB заряджання
- 4 режими роботи
Характеристики
- Матеріал: ABSпластик
- Час роботи: 3-6 годин
- Акумулятор: вбудований акумулятор
- Країна-виробник: Китай
Комплектація
- Ліхтар
- Кабель USB
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Зарядка для телефону |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 155 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




