
Плита портативна газова MS-2500LPG з адаптером у кейсі/Таганок туристичний
395 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 97564
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плита портативна газова MS-2500LPG з адаптером у кейсі/Таганок туристичний
Плитка газова туристична з адаптером MS-2500LPG у кейсі
Газова Портативна Плита MS-2500LPG-проста у використанні, можна застосовувати на дачі, на відпочинку. Досить просто увімкнути й усе, дуже швидко зможете приготувати їжу або нагріти води. Також великим плюсом портативної плити є компактний розмір і наявність кейса для перенесення і зберігання. Портативна газова плита Promise має подвійний тип під'єднання газу у формі картриджів і газового балона.
- Для дачі
- Кемпінга
- Пікніка
- Риболовлі
- Новий рівень безпеки
- Економне споживання газу
- Висока теплова потужність
- Покриття зі спеціальної емалі
Характеристики:
Різновид окремішній, газовий
Міць 2500 Вт
Споживання газу 150 г/год
Матеріал сталь
Час кип'ятіння 1 л води — 5 хв.
Діаметр факела 8 см
Кількість конфорок 1
Висота 10 см
Ширина виробу 34 см.
Глибина виробу 27 см
Ваги 1,8 кг
Вага виробу з попереднім пакованням 2,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 95 мм |
| Час закипання 1л води | 5 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 100 мм |
| Об`єм | 1 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


