Ніж мисливський туристичний Columbia SA58 з дерев'яною ручкою в чохлі
Ніж призначений для полювання і виживання, ніж йде в міцному чохлі .нок мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей. мисливський н0ж
Характеристики:
Довжина 31 см.
Довжина леза 18 см.
Довжина колодки 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 365 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴





