
Ліхтар прожектор універсальний із сонячною панеллю Yajia YJ-1902T/Power Bank/ Сонячна панель
995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1902
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар прожектор універсальний із сонячною панеллю Yajia YJ-1902T/Power Bank/ Сонячна панель
Цей комплект стане для Вас незамінним помічником на кемпінгу!
Переносний ліхтар-прожектор має два джерела освітлення (передній світлодіод і бічні), вбудований акумулятор (виконує функцію power bank), сонячну панель, 2 світлодіодні лампочки, зарядний пристрій від мережі 220 Вольт, кабель для підзаряджання мобільних телефонів та інших USB-пристроїв.
Ліхтар світить у трьох режимах:
1. Світить як звичайний ліхтар (ввімкнений світлодіод спереду) — 100% яскравості. У цьому режимі видима дальність світлового променя понад 300 метрів.
2. Світить як звичайний ліхтар (ввімкнений світлодіод спереду) — 75% яскравості.
3. Є 22 бічні світлодіоди (застосовуються як стаціонарний світильник).
До комплекту постачання входять дві світлодіодні лампочки. На місці цоколя розміщений гачок для підвішування. Довжина дроту — 3 метри, посередині розташований вимикач лампи.
Ємність вбудованого акумулятора — 5500 мА·год. Світлодіодна панель повністю заряджає акумулятор за 9,5 годин у сонячну погоду. Час повного заряджання від мережі 220 Вольтів становить 4,5-5 годин.
Ліхтар виконує функцію Power Bank, а саме дає змогу заряджати будь-які мобільні пристрої, які мають USB-вхід.
На торці приладу розташовані:
Отвір для під'єднання 2 світлодіодних ламп.
Отвір для під'єднання USB-кабелю (10 роз'ємів) для підзаряджання мобільних телефонів та інших USB-пристроїв.
Кнопка увімкнення/вимкнення ліхтаря.
Отвір для під'єднання кабелю живлення 220 вольтів або світлодіодної панелі 12 вольтів.
Корпус ліхтаря міцний, виготовлений з ABS пластику. Ремінець для перенесення дає змогу звільнити руки та носити ліхтар на плечі.
Характеристики:
- Тип діода: 5W
- Кількість діодів: 1 (5W) + 22 (SMD) + 2 (3W) лампи
- Кількість режимів роботи: 3 (1SMD 100%, 75%, 22SMD)
- Оптичний зум: немає
- Дальність світлового променя: 300 метрів
- Тип живлення: вбудований акумулятор 4V 5500 мА·год
- Тип заряджання: від мережі 220 Вольт + від мережі 12 вольтів (сонячна панель)
- Час заряджання: від мережі 220 Вольтів — до 5 годин, від мережі 12 вольтів — до 10 годин
- USB-вихід: 500 мА·год (для підзаряджання мобільних пристроїв)
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розміри: діаметр — 100 мм, довжина — 192 мм, висота — 138 мм
Комплектація:
- Ліхтар універсальний YJ-1902T;
- Сонячна панель;
- Світлодіодні лампи з перемикачами: 2 шт.;
- Кабель для заряджання мобільних пристроїв — 1 шт.;
- Зарядний пристрій від мережі 220 Вольтів — 1 шт.;
- Ремінець на плече — 1 шт.;
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Дальність світлового променя | 50 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Зарядка для телефону |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1050 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 22 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 192 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 995 ₴




