
Акумулятор гелевий для торгових ліхтарів ваг світильників Raggie 6 V 6.0 Ah <unk> Акумуляторна батарея
325 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6060
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор гелевий для торгових ліхтарів ваг світильників 6 V 6.0 Ah Акумуляторна батарея
Акумулятор 6V, 6Ah вирізняється високою стійкістю до перезаряджання та надмірного розряджання, а також здатністю працювати за низьких температур. А його безпека полягає в тому, що в нього немає викидів газів і не витікає електроліт. Ця олив'яно-кислотна батарея не потребує обслуговування й має низький рівень саморозрядження.
Вона підходить для живлення різної техніки, яка працює від 6 В, як-от ваги, радіоприймачі, ліхтарі, касові апарати, аварійне освітлення, електровелосипеди, крісла, апаратура зв'язку та сигналізації, іграшки, а також для ДБЖ.
Основні характеристики:
- Тип: Акумуляторна герметична олив'яно-кислотна батарея
- Номінальна напруга: 6В
- Ємність АКБ: 6 А год
- Діапазон робочих температур: -20°С — +60°С
- Розміри: 100 мм*69 мм*46 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T6 |
| Напруга | 6 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Кількість сурми | 5 % |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Губчастий свинець |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Вага | 0.45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


