
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J86B на 60000 mAh ⁇ Зовнішній акумулятор з ліхтариком
1 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60000
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J86B на 60000 mAh ⁇ Зовнішній акумулятор із ліхтариком
Hoco J86B QC3.0 PD22.5W — потужний павербанк ємністю 60000 мА·год із вбудованим ліхтариком і цифровим світлодіодним дисплеєм. цифровий дисплей. Функція настільної лампи.
Основні характеристики:
1. Ємність: 60000 мА·год 222 Втч.
2. Вхід:
для Lightning — 18 Вт (для PD, QC, для FCP, AFC).
MicroUSB/Type-C — 18 Вт (для QC, для FCP, для AFC).
3. Вихід:
USB 1 — 22,5 Вт (для QC, для SCP, для FCP, AFC).
Type-C — 20 Вт (для PD, для QC, для FCP, AFC).
USB 2/3/4 – 5В/2,1А.
Загальний вихід: 5В/3А.
4. Дисплей: світлодіодний цифровий дисплей. Функція настільної лампи.
5. Матеріал: АБС-пластик + вогнестійкий корпус ПК + літій-полімерний акумулятор.
6. Розміри: 178*83*60 мм. Вага: 1200 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 21 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ліхтарик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴




