
Портативний газовий плита BK-167-A Таганок із пластиковим кейсом та адаптер під балон
390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 167a
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний газовий плита BK-167-A Таганок із пластиковим кейсом та адаптер під балон
Класична модель однокамфорної портативної газової плитки. Через зручність використання й демократичну ціну, вона є найпопулярнішою моделлю. Багато людей, які стикаються з вимкненням електроенергії, і ті, хто просто любить подорожувати з комфортом, завжди мають в машині портативну плитку та запас газових балонів. Плита надійна та проста у використанні.
Характеристики:
Різновид окремішній, газовий
Міць 2500 Вт
Споживання газу 150 г/год
Матеріал сталь
Час кип'ятіння 1 л води — 5 хв.
Діаметр факела 8 см
Кількість конфорок 1
Висота 10 см
Ширина виробу 34 см.
Глибина виробу 27 см
Ваги 1,8 кг
Вага виробу з попереднім пакованням 2,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Витратуа газового палива | 155 г/год |
| Витрата рідкого палива | 0 л/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Клапанний |
| З'єднання балона | Клямка |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 95 мм |
| Час закипання 1л води | 5 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 100 мм |
| Об`єм | 1 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

