
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J100 на10000 mAh (реальні) ⁇ Зовнішній акумулятор
395 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10000
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J100 на10000 mAh (реальні) ⁇ Зовнішній акумулятор
Міцна, зносостійка конструкція
Стійкий до потертостей корпус
Приємна на дотик поверхня
Акумулятор дуже легкий і зручний під час транспортування
Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню
Швидко та якісно заряджає будь-який портативний пристрій
Вбудована система захисту від:
- перенапруги на вході та виході;
- перегрівання та перепадів напруги;
- короткого замикання;
- перезаряджання та повного розрядження
Дає змогу підживлювати відразу 2 пристрої
Вбудований LED індикатори, що показують рівень заряду акумулятора
гарантія 90 днів
Характеристики:
Бренд – Hoco
Тип — літій полімерний зовнішній акумулятор
Матеріал - ABS + вогнетривкий PC
Розміри – 136 x 68 x 15 мм
Вага - 220 г
Сумісність — універсальна
Місткість – 10000 мАч
Вхід MicroUSB – 5V/2A
Вхід Type-C - 5V/2A
Вихід USB 1/ USB 2 - 5V/2.1A
Особливість — можливість заряджати 2 девайси одночасно
Комплектація:
- 1 х фірмове паковання
- 1 х інструкція користувача
- 1 х кабель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 220 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


