
Кошик-органайзер розкладний LBL із 3 відсіками для сортування темних, кольорових і світлих речей Laundry Basket
695 ₴
- В наявності
- Код: Basket
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для білизни розкладний із 3 відсіками для сортування темних, кольорових і світлих речей Laundry Basket 104
Розкладний кошик для білизни Laundry Basket розділений на три секції, даючи вам сортувати темні, кольорові та світлі речі. Кожен відсік вміщує до 2 стандартних завантажень білизни.
Легка Х-подібна розкладна конструкція складається з алюмінієвої рами та міцних пластикових з'єднань. Розміри 61*32*55 см. Швидко збирати та легко переносити завдяки двом ремінцям, які кріпляться за допомогою липучок.
Сумка не боїться вологи. Вона виготовлена з міцної та довговічної тканини Оксфорд. Для того, щоб її очистити, досить просто протерти вологою губкою.
Характеристики
Тип Тканинні
Декорування однотонні моделі, З текстовим принтом
Особливості
Колір Білий, Сірий, Чорний
Форма Прямокутна
Об'єм, л 150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 80 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 25 см |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 2 г |
| Виробник | LBL |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴







