Повідець-рулетка для вигулу собак SJ 188 5 м автоматичної висувної до 15 кг
Завдяки однобічній системі гальмування рулетки Ви зможете контролювати пересування вихованця, безпечно ходити на прогулянки та навіть подорожувати. Повідець автоматично розтягується на 5 метрів і стягується без провисання. Власнику буде зручно керувати однією рукою й не потрібно турбуватися, що повідець впаде або забрудниться. Корпус виготовлений із якісних, гіпоалергенних матеріалів, а електрофоретичний нікелевий карабін-гачок досить міцний і не притягуватиме шерсть і пил.
Особливості:
- Повідець-рулетка — створений для усунення будь-яких незручностей, пов'язаних із вигулом хатніх тварин;
- Яскравий, барвистий і цікавий дизайн, зроблять прогулянку приємнішою;
- Чудово підійде для собак маленьких і середніх порід (йоркширський тер'єр, чіхуахуа, французький бульдог, кокер-спанняль, пудель, шпиц, мопс, такса, пекінес);
- Зручна ручка, стильний дизайн, корпус із міцного Abs пластику, нейлонова стрічка завдовжки 5 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJcam |
| Країна виробник | Китай |
| Гравіювання | Ні |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Обхват грудей | 0 см |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴





