Пральна машина силіконова складана Maxtop MP 2690-1 для білизни
Портативна силіконова складана пральна машинка 2в1 з відром Maxtop під'єднання складане прання 10 л для білизни
Чому портативне прання — must have в кожній родині?
У наших будинках спокійно можуть вимкнути воду та світло на кілька днів — і доводиться ходити в брудному. Те саме на відпочинку — не кожен курорт пропонує щось більш технологічне, ніж тазик.
Можливо, ви живете в гуртожитку, і стирлка тільки одна (платна та стара). Хтось не може встановити повноцінну машинку в себе на дачі через брак комунікацій.
Якщо у вас маленька дитина, то вам точно не хочеться ганяти барабан на 8 кг через одних пелюшок.
Усі, у кого є маленькі діти, знають: забруднений одяг треба прати відразу, і барабан на 8 кг у цьому не помічник.
Портативне прання — це must have, адже весь час набридає ручне прання.
Зверніть увагу на мінімашинку
- Вона складана. Так що ви зможете запустити прання в будь-якому місці.
- Така модель дає змогу прати мінімальні обсяги, як-от дитячі речі. За 5-10 хвилин можна видалити будь-які плями.
- І звісно — не забудьте взяти мінімашинку із собою в дорогу. Вона займає мінімум місця, але пропонує максимум функціоналу.
Стирає все, крім постільної білизни та верхнього одягу.
Завантаження 1 кг.
200 обертів за хвилину — мотор створює повітряні бульбашки, які ідеально очищають одяг від бруду.
Легко взяти із собою в дорогу.
Технічні характеристики:
- Матеріал: PP + TPR
- Складані розмір: 28.5 * 10.5 см
- У розкладеному вигляді: 28.5 * 24 см
- Пральна кг: 1 кг
- Тип: складные
- Тип: повністю автоматична
- Живлення: 220V
- Напруга та струм: DC5V 2-3A
- Номінальна напруга: DC10V
- Швидкість обертання: 200 обертання/хвилин
- Час роботи турбіни: 5 хвилин
- Ультразвуковий режим: 60 секунд
- Стирає: білизна, дитячий одяг, шкарпетки та інші дрібні предмети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість швидкостей віджиму | 0 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 1 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 0 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 0 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Прямий привід барабана | Ні |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Висота для вбудовування | 105 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Діаметр завантажувального люка | 285 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 1 |
| Споживання води | 5 л |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Рівень шуму при пранні | 0 дБ |
| Енергоспоживання | 0.2 кВт*год/кг |
- Ціна: 1 395 ₴








