
Повербанк для запуску авто M8 + компресор JUMP STARTER/Пускозарядний пристрій
2 395 ₴
- Немає в наявності
- Код: м8000
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повербанк для запуску авто M8 + компресор JUMP STARTER/Пускозарядний пристрій
Необхідне пристосування для кожного автолюба, багатофункціональний пусковий пристрій, Power Bank, світлодіодний ліхтар. Портативний переносний пристрій вкрай корисна річ, з функцією запуску двигуна не тільки автомобіля, але й катерів, мотоциклів тощо. Позбавте себе занепокоєння, що машина заковтне в найневідповідніший момент. Безліч функцій в одному пристрої заощаджують не тільки місце в машині, але й ваш час!
Особливості:
- Пусковий пристрій і компресор VJump Starter M8 допоможуть впоратися з багатьма непередбаченими ситуаціями на дорозі.
- Пусковий розряд із струмом 12 В і 300 (600 А) змусить працювати автомобільний акумулятор.
- Якщо розрядилися ґаджети, планшет, можна скористатися двома USB роз'ємами з струмом 5 В і 2 А.
- Для заряджання ноутбука передбачені перехідники.
- У комплекті є кабелі для під'єднання до акумулятора з "крокодилами", компресор для підкачування шин, дріт для заряджання самого пристрою та різної електроніки, кейс.
- Виріб має індикатор заряду, LED-ліхтарик, захищений від перевантаження.
- Розмір: 160х80х30мм
- Ємність батареї: 16800 мА·год
- Термін служби батареї: до 3000 циклів
- Вихідний струм: 9В/2А
- Час заряджання: 4-5 годин
- Стартова сила струму: 300А
- Пікова сила струму: 600 А (впродовж 3 сек.)
- Температурний режим: від -20 до +60 °C
Заходи безпеки:
- Дотримуйтеся полярності клем.
- Не використовуйте стартер для запуску автомобіля, якщо індикатор показує і менш ніж 20% ємності.
- Вимикайте пристрій відразу після запуску двигуна.
Комплектація:
- Пусковий зарядний пристрій
- Компресор для підкачування коліс із манометром
- Кабель для під'єднання мобільного телефона 3 в 1
- Набір затискного дроту запуску (крокодили)
- Кейс гнучкий для зберігання й перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STARTER PACK |
| Країна виробник | Китай |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 160 А. г |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 2 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴







