
Пускозарядний пристрій Jump Starter 90800 mAh Повербанк для запуску авто M33 в чохлі
2 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: v33
- +380 (66) 516-60-02
Пускозарядний пристрій Jump Starter 90800 mAh Повербанк для запуску авто M33 в чохлі
Портативний переносний пристрій вкрай корисний річ, з функцією запуску двигуна не тільки автомобіля, але й катерів, мотоциклів тощо. Позбавте себе занепокоєння, що машина заковтне в найневідповідніший момент.
Безліч функцій в одному пристрої заощаджують не тільки місце в машині, але й ваш час! Такий агрегат завжди під рукою, у ньому є все, що потрібно матерому водієві: Пусковий пристрій, яскравий ліхтар, USB-входи, вбудований потужний Power bank.
Особливості та функції:
Запуск двигунів автомобілів, мотоциклів, катерів; Є три режимний яскравий діодний ліхтарик SOS; Підходить для заряджання будь-яких електронних пристроїв; Два виходи USB для заряджання електронних пристроїв; Чотирирівняндикації станубатареї 5V2A; Надтінок захищає пристрій від перевантаження; Підходить для всіх типів легкових автомобілів.
Характеристики:
Тип пристрою: пускове зарядне; Вихідна напруга: 5/12 В;
Ємність акумуляторів: 90800 mAh;
Захист від перевантаження: Є;
Кількість циклів заряджання/розряд: 3000;
Час повного заряджання: 4 години; USB-вихід: 2x5V (2,1A);
Вихідна пускова напруга: 12 В;
Пусковий струм: 300/600А;
Індикація: світлодіодна;
Захист від короткого замикання: Є;
Вбудований LED-ліхтар: Є;
Вхідна напруга: 12/220 в;
Вага: 0,8 кг.
Комплектація:
Багатофункціональний пускозарядний пристрій: 1 шт;
Кофри для зберігання й перенесення: 1 шт;
Мережевий адаптер: 1 шт;
Комплект силових дротів із затискачами типу «Крокодил»: 1 шт;
Кабель із набором штекерів для різних цифрових пристроїв: 1 шт;
Кейс чохол для зберігання й перенесення;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STARTER PACK |
| Країна виробник | Китай |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 90.8 А. г |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 5 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 2 888 ₴



