
Переносний USB мінівентилятор Mini Fan XH-09 з акумулятором портативний на прищіпці,
335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8589
- +380 (66) 516-60-02
Переносний USB мінівентилятор Mini Fan XH-09 з акумулятором портативний на прищіпці,
Портативний настільний вентилятор з акумуляторною батареєю стане справжньою знахідкою в задушливому офісі. Тиха робота портативного вентилятора не подразнюватиме й не відвертатиме увагу навіть під час роботи.
Потужний повітряний потік, створюваний пристроєм, дає змогу з легкістю охолодити простір перед Вами на відстані до 1.5 метра, попри невеликі розміри та вагу вентилятора.
Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви перебуваєте, у парку, подорожуючи просто неба, перебуваючи на навчанні в школі.
Модель працює від USB або вбудованого акумулятора та заряджається від USB-кабелю, що йде в комплекті. Водночас пристрій може функціонувати й під час режиму заряджання.
Досить лише під'єднати вентилятор і розташувати його в зручному для себе ракурсі за допомогою прищіпки. Вентилятор має 3 режими швидкості, Ви зможете вибрати оптимальну саме для Вас.
Час роботи в автономному режимі залежить від обраного режиму та може тривати до 8 годин (залежно від потужності акумулятора). Портативний вентилятор стане незамінним помічником для Вас і Ваших близьких у спекотливу погоду!
Переваги :
- Модний і стильний дизайн (безпечний для дітей)
- Кріпиться за допомогою прищіпки
- Зручний і витончений. Легко носити із собою
- Механічне керування. Простий в експлуатації
- Стабільний і надійний, потужний потік повітря (3 режими)
- Li-ion акумулятор 1000 mAh у комплекті
Характеристики:
- Модель — XH-09
- Матеріал — ABS пластик
- Напруга — 3v ~ 7v
- Потужність — 2 ~ 4 Вт
- Швидкість — 3800 +/- 10% об./хв
- Акумулятор йде в комплекті
- Шум - до 30 дБА
- Розмір — 13х11,5х17 см
- Вага — 186 г
Комплектація:
- Вентилятор Mini Clamp Fan XH-09 з прищіпкою
- Акумулятор 18650 1 шт. 1000 mAh
- Шнур USB для заряджання
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mini Midi |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Діаметр лопатей | 130 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Вага | 0.186 кг |
- Ціна: 335 ₴





