-15%

Ліхтарик акумуляторний Rablex RB 284 / магніт/трансформація/T6+COB/ червоне світло
735 ₴
624,75 ₴
- В наявності
- Код: 8079
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик акумуляторний Rablex RB 284 / магніт/трансформація/T6+COB/ червоне світло
Ліхтарик ручний Rablex RB 284імає один основний діод Т6 і 16 COB (вокруг основного світлодіода). Ліхтар має поворотну головку, завдяки якій зручно змінити напрямок світла. Потужний світловий діод забезпечує дальність освітлення від 100 метрів.
Технічні характеристики:
- Професійний світлодіод T6 і COB
- Кількість режимів: 4 ( основне світло; СОВ; сигнальне червоне світіння; миготливі червоне світіння)
- Тип діода: 1 x T6 і 16 COB
- Потужність: 300000 W
- Живлення: змінна акумуляторна батарея 18650 або 3 батарейки ААА
- Матеріал: анодований алюміній.
- Магніт дає змогу прикріпити ліхтар до металевої поверхні
- Ударостійкий корпус
- Час заряджання: 3-4 години
- Час роботи: 4 години
- Вага: 350 грамів
- Розміри: довжина 14 см, діаметр 4 см.
Комплектація
- Ліхтарик ручний Rablex RB284
- Акумулятор 18650
- Зарядний пристрій
- Перехідник для батарейок ААА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Час роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дальність світлового променя | 650 м |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість світлодіодів | 17 шт. |
| Кріплення | Магнітне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості, Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип заряду | Від мережі, Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624,75 ₴






