Бездротова ігрова клавіатура та миша UKC HK-8100 Plus Plug-and-Play
Стильний зручний комплект HK-8100, що складається з бездротової клавіатури та миші. Комплект бездротової клавіатури з мишею HK-8100 поєднує в собі зручність бездротової технології з надійністю дротової. Набір має рівну глянсову поверхню, такий набір стане яскравим акцентом на будь-якому робочому столі.
Під'єднується клавіатура та миша за технологією Plug-and-Play. Настроювання займає лише кілька секунд — досить просто вставити бездротовий приймач в USB-порт комп'ютера, щоб розпочати роботу з клавіатурою й мишею без жодного програмного забезпечення. Працює комплект на частоті 2.4 ГГц, що забезпечує безперебійну роботу та надійне передавання сигналу на дистанціїдо 10 м.
Миша має ергономічну форму, чудово лягає в руку, що забезпечує високу точність і чудовий контроль. Клавіатура має стандартний набір клавіш для роботи. Простий, модний і елегантний набір HK-8100 ідеально підходить для сучасного способу життя.
Характеристики:
- стильний дизайн;
- під'єднання: бездротове;
- тип сенсора: оптичний;
- 10 мультимедійних клавіш;
- інтерфейс комунікації з ПК: радіоінтерфейс 2.4GHz (USB);
- розкладка: латиниця (англійська), киріллиця (російський);
- електроживлення: клавіатура: 2 батарейки ААА; миша: 2 батарейки ААА (не входять до комплекту);
- система під'єднання Plug-and-Play, не вимагає додаткових драйверів;
- кількість клавіш: 104+10;
- повна клавіатура;
- матеріал корпусу: пластик;
- розмір клавіатури: 48 x 18,5 x 3 см;
- розмір миші: 12 x 7,5 x 4 см.
Комплектація:
- Бездротова клавіатура UKC HK-8100;
- Бездротова оптична миша;
- Ресивер USB;
- Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 480 мм |
| Інтерфейс підключення | PS/2 |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 5000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 185 мм |
| Клавіатура | |
| Можливість шифрування даних | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Кількість додаткових клавіш | 10 |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Тип клавіатури | Напівмеханічна |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 0 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 675 ₴










