
Комп'ютерна клавіатура + мишка KEYBOARD HK-6300 TZ 6944 дротова USB з підсвіткою Чорні
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6300
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комп'ютерна клавіатура + мишка KEYBOARD HK-6300 TZ 6944 дротова USB з підсвіткою Чорні
Стильний зручний комплект HK-6300, , що складається з клавіатури та миші. Набір має рівну глянсову поверхню, такий набір стане яскравим акцентом на будь-якому робочому столі. Під'єднується клавіатура та миша за технологією Plug-and-Play. Настроювання займає всього кілька секунд — досить просто вставити USB-кабель в USB-порт комп'ютера, щоб розпочати роботу з клавіатурою й мишею без жодного програмного забезпечення.
Миша має ергономічну форму, чудово лягає в руку, що забезпечує високу точність і чудовий контроль. Клавіатура має стандартний набір клавіш для роботи. Простий, модний та елегантний набір HK-6500 ідеально підходить для сучасного способу життя.
Характеристики клавіатури та мишки HK-6300:
- Стильний дизайн
- Тип сенсора: оптичний
- Розкладка: латиниця (англійська), киріллиця (російський)
- Система під'єднання Plug-and-Play, не потребує додаткових драйверів
- Кількість клавіш: 104
- Матеріал корпусу: пластик
- Розмір клавіатури: 44 x 13,5 x 3,5 см
- Розмір миші: 12 x 7,5 x 4 см
Комплектація:
- USB-клавіатура
- USB оптична миша
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
| Клавіатура | |
| Можливість шифрування даних | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Кількість додаткових клавіш | 1 |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 0 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





