-5%

Конвертер напруги перетворювач 60 A з 24 на 12 В
990 ₴
940,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0060
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конвертер напруги перетворювач 60 A з 24 на 12 В
Призначений для перетворення вхідної напруги 18-32 В на стабілізоване 12,6 В, за струму навантаження 60 А Застосовується для під'єднання телевізорів, магнітол, мобільного телефона, холодильника, автономного опалювача, цифрової камери, GPS-навігатора, DVD, Монітори.
Застосовується в машинах, де необхідна бортова напруга 24 В (або напруга акумулятора 24 В) перетворити на 12 В, для під'єднання різних пристроїв Вхідна напруга: 24В
Характеристики
Номінальна вхідна напруга, В 20-32в Номінальна вихідна напруга, В 12в Країна виробник Китай Робочий струм навантаження до 60а Потужність 660вт Матеріал корпусу Метал Під'єднання пристрою До акумулятора автомобіля Тип монтажа ЗовнішнійПереваги
- Перетворювач має інтелектуальну систему охолодження.
- Усередині є радіатор для відведення тепла.
- На вхідному плюсовому дроті розміщений запобіжник.
- Спереду є діод індикації роботи пристрою.
- Захист від короткого замикання, перегрівання, перевантаження, високої та низької напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Частота | 0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.5 |
| Номінальна потужність | 660 Вт |
| Допустима пікова потужність | 660 Вт |
| Струм холостого ходу | 60 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 660 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,50 ₴



