
Перетворювач напруги DA-3500 12V-220V з чистою синусоїдою 3500 Вт Автоінвертор для котла
4 865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3500W
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги DA-3500 12V-220V з чистою синусоїдою 3500 Вт Автоінвертор для котла
Інвертор DA-3500 перетворювач напруги 12V-220V-3500W, чиста синусоїда. Дає змогу під'єднувати пікове навантаження до 3500 Вт у постійному режимі до 1750 Вт. Підходить для будь-якої техніки. Особливо важливо, що цей інвертор із чистою синусоїдою підходить для котлів, насосів, холодильника, мікрохвильовки та іншої та чутливої техніки. Корпус виготовлений з алюмінію, на задній частині розташовані клеми, а також вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також світлові індикатори напруги акумулятора.
Характеристики:
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
- Пікова потужність: 3500 Вт
- Номінальна робоча потужність: 1750 Вт
- Частота: 50 Гц±2 Гц
- Споживаний струм холостого ходу: 0.6 А
- Ефективність інверсії: >90% струму: 12 В
- Діапазон постійної напруги: 9.8 В-15 В
- Вихідна напруга змінного струму: 220 В
- Сигналізація низької напруги: 10 В постійного струму ±0.5 В
- Вимкнення за низької напруги: 9.8 В постійного струму ±0.5 В
- Перевантаження: вимкнення виходу
- Вимкнення у разі перенапруги: 15 В
- Перегрівання: автоматичне вимкнення виходу
- Запобіжники: коротке замикання
- Старт: плавний старт
- Захист: перевантаження, коротке замикання, перегрівання, зворотна полярність
- Струм холостого ходу: <0.6А
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Тип розетки: універсальна розетка
- Функція захисту безпеки:
- Комплектація: інвертор DA 3500, кабелі з'єднання та клеми "крокодил
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 3500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 1750 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 52 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 0.6 А |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 865 ₴



