
Перетворювач напруги MX-2600 12V-220V з чистою синусоїдою 2600 Вт Автоінвертор для котла
3 695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2600W
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги MX-2600 12V-220V з чистою синусоїдою 2600 Вт Автоінвертор для котла
Перетворювач напруги ERYUAN MX-2600 - з 12 В постійного струму на 220 В змінної напруги (форма вихідного сигналу-правильна синусоїда) призначена для електроживлення побутових приладів, як-от газовий котел опалення, насос, холодильник, освітлювальні прилади, а також для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякий аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів зі споживаною потужністю до 2600 Ватів.
Під час вибору перетворювача напруги треба приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, тому що перетворювач напруги розрахований на певне навантаження і в разі нестачі потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність. І треба дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку під'єднується до роз'єму прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) перетворювач напруги, потім у гніздо перетворювача під'єднується споживач (в вимкненому стані) і, тільки потім, вмикається перетворювача, а потім і сам споживач.
Технічні характеристики ERYUAN MX-2200:
- Максимальна потужність: 2600 Вт
- Номінальна потужність: 1300 ВТ
- Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту
- поставки)
- Мікропроцесорне керування
- ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вольтметр
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий
- сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
Комплектація:
- інвертор 2600W
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- фірмове паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ERYAP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2600 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 3 695 ₴



