Вентилятор електричний настільний Wimpex WX-707 на прищіпці
Вентилятор WimpeX WX707, 180 mm, 50 BT здатний створити потужний потік свіжого повітря та підходить для розміщення на будь-якій горизонтальній поверхні. з можливістю кріплення за допомогою ніжки — прищіпки до краю столу або будь-яких інших меблів. Вентилятор має лопатьну конструкцію з діаметром лопатей 18 см, 2 швидкісні режими, функція автоповороту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кожух-пластик
- Тип кріплення підставка та затискач.
- Діаметр 18 см.
- Живиться від мережі 220 В
- Потужність 50W
- Пульт дистанційного керування Немає
- Розмір: 208 х 208 х 208
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 200 мм |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴




