Настільний вентилятор із прищіпкою Domotec MS-1623, 2 режими швидкості, Білий
Настільний вентилятор Domotec МS-1623 має компактні розміри та не займає багато місця. Обладнаний захисною решіткою, яка робить цей прилад абсолютно безпечним для дітей. Вентилятор працює від мережі й обладнаний 2 швидкостями. Є можливість регулювання кута нахилу. Також є функція автоповороту. Лопаті вентилятора виготовлені з пластику.
Система вентиляції містить три лопаті, які здатні обертатися в трьох режимах роботи, даючи змогу вам настроїти інтенсивність потоку повітря відповідно до ваших потреб. Незалежно від обраного режиму, вентилятор MS-1623 гарантує ефективне охолодження і створення комфортної атмосфери в приміщенні.
Може працювати як на підставці, так і на прищіпці, що робить його експлуатацію дуже зручною
Характеристики:
- Можливість регулювання: Кут нахилу
- Діаметр: 30 см
- Працює від мережі: 220 В / 50 Гц
- Радіальна захисна решітка: Є
- Кількість лопатей: 3
- Максимальна потужність (Вт): 15
- Матеріал лопатей: Пластик
- Керування: Механічне
- Функції: Автоповорот
- Число швидкостей: 2
Комплектація:
- Вентилятор;
- Прищіпка;
- Підставка;
- Інструкція російською мовою;
- Картонна упако
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 150 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 475 ₴






