
Підлоговий настільний настінний 3 в 1 вентилятор Domotec MS-1622 60 W з металевими лопатями
1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1622
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підлоговий настільний настінний 3 в 1 вентилятор Domotec MS-1622 60 W з металевими лопатями
Вентилятор MS-1622 потужний, сталевий гігант, який охолодить приміщення за лічені хвилини, не гірше за кондиціонер!
Має хромовану решітку та металеві лопаті. Вентилятор MS-1622 має осьовий робочий механізм і потужність 60 Вт, а діаметр його лопатей досягає 40 см. Ця модель має якісне виготовлення з надійним захистом від зламання і пошкоджень, зокрема захисну решітку для лопатей, завдяки чому MS-1622 зможе слугувати Вам досить великий термін.
Характеристики:
- Тип: вентилятор
- Тип: підлоговий/настінний/ настільний
- Захисна решітка
- Конструкція розбірна
- Кількість лопатей: 3
- Матеріал лопатей: нержавіюча сталь
- Діаметр лопатей: 40 см
- Матеріал корпусу: метал
- Кількість швидкостей: 3
- Функції: автоповорот, таймер
- Потужність: 60 Вт
- Діаметр решітки — 43 см
- Висота до центру лопатей — 104 см
- База-перехресть — 45х45 см
- Обертання на 10° по вертикалі, на 90° по горизонталі
- Вага: 5 кг
- Без заводської упаковки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Кут повороту | 100 град. |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




