
Підлоговий настільний настінний 3 в 1 вентилятор Wimpex WX-1807 200 W з металевими лопатями, Black-Silver
975 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1807
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підлоговий настільний настінний 3 в 1 вентилятор Wimpex WX-1807 200 W з металевими лопатями, Black-Silver
Підлоговий-настільний вентилятор Wimpex WX-1807 має хромовану решітку та металеві лопаті. Wimpex WX-1807 має осьовий робочий механізм і потужність 200W, а діаметр його лопатей досягає 40 см, а по краях сітки 50 см
Ця модель має надійний захист від зламання і пошкоджень, зокрема й захисну решітку для лопатей, завдяки чому Wimpex WX-1807 зможе слугувати Вам досить довго й ідеально справляючись зі своїми завданнями та не перенураючи тішити стабільною і безвідмовною роботою.
Можливість регулювання в напрямку потоку повітря, кут нахилу.
Характеристика:
- Тип підлоговий, настільний і настінний;
- Металеві лопаті;
- Захисна сітка;
- Безшумне уявлення повітря;
- Регульована висота та розгойдувальна функція;
- Енергоефективний;
- Хрестоподібна основа;
- Напруга: 220V/50Hz;
- Потужність: 200W;
- Кількість швидкостей: 3;
- Кількість лопатей: 3;
- Діаметр: 500 мм; лопатей 400 мм
- Можливість регулювання: за висотою;
- У напрямку потоку повітря: Кут нахилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 1310 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Кут повороту | 100 град. |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴




