Підлоговий вентилятор Domotec MS-1619 3 режими швидкості Чорно-жовтогарячий
Підлоговий п'ятилопатевий вентилятор Domotec MS-1619 — це саме те, що потрібно в літній, спекотний період. Потужність цього приладу 60 Вт діаметром 40 сантиметрів. Має класичний дизайн і виражені відтінки жовтогарячого на тлі чорного кольору. Приємно доповнять будь-який інтер'єр Вашого приміщення. Модель має кілька регулювань і рекомендується використовувати в приміщеннях площею до 15 м2. Модель вже три роки на ринку та зарекомендувала себе як ефективний і надійний прилад.
Характеристики:
- Можливість регулювання за висотою
- Радіальна захисна решітка
- Кількість лопатей 5
- Матеріал лопатей Пластик
- Керування Кнопкове
- Функції Автоповорот
- Число швидкостей 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Діаметр лопатей | 430 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 100 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴



