
Багатофункціональна мультиварка з антипригарною чашею RAF R.166 Pro 12 програм 900 Вт/Швидка
1 695 ₴
- В наявності
- Код: 1669
- +380 (66) 516-60-02
Багатофункціональна мультиварка з антипригарною чашею RAF R.166 Pro 12 програм 900 Вт / Швидківарка
Мультиварка рисоварка пароварка з антипригарною чашею RAF R.166 Pro 12 програм 900 Вт
Мультиварка RAF R.166 Pro — прилад, який не тільки завжди тішитиме вас різноманітною та корисною їжею, але й суттєво заощадить час, який ви проводите на кухні.
Крім того, він допоможе звільнити простір, поєднуючи в собі функції цілої низки кухонної техніки.
12 автоматичних програм дають вам широкий вибір способів температурного оброблення їжі: приготування на парі, варіння, тушкування, смаження, випікання, запікання.
Функції підтримки тепла та відкладеного старту 24 години.
Мультиварка RAF R.166 Pro дуже компактна, практична в програмах приготування та надійна.
Те, що потрібно для Вашої кухні для приготування смачних страв, не проводячи пів дня на кухні.
Додали продукти, додали потрібну програму та пішли за своїми справами, мультиварка RAF R.166 Pro буде готувати для Вас. Смачного!
Переваги:
- Легко читаний дисплей і звуковий сигнал про те, що дає змогу вам знати, коли ваша їжа готова.
- Просте керування
- Антипригарне покриття
Характеристики:
- Потужність: 900 Вт
- Об'єм фактичний: 4,6 літра
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- 12 автоматичних програм — Випічка/Хліб, Плов, Тушкування, На парі, Суп, Крупи, Молочна каша, Мультикухар та ін.
- Покриття чаші — антипригарне
- Світлодіодний дисплей
- Знімний паровий клапан
- Годинник є
- Керування електронне
- Максимальний час встановлення таймера — 24 години
- Ручне регулювання часу приготування
- Підтримка тепла — є
- Відстрочення старту — є
- Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Комплектація:
- Мультиварка RAF R.166 Pro
- Чаша
- Блюдо для приготування на парі
- Мірна ложка
- Ложка для перемішування
- Мірний стаканчик
- Шнур до мережі 220 Вольтів
- Книга рецептів
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість порцій за одне завантаження | 12 порц. |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 6 хв |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 4 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Сіто | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Інфрачервоний обігрів | Ні |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
- Ціна: 1 695 ₴





