
Багатофункціональна Мультиварка RAF-166B з антипригарною чашею 12 програм 6 л
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 1668
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна Мультиварка RAF-166B з антипригарною чашею 12 програм 6 л
Мультиварка RAF-166B — апарат, який не тільки завжди тішитиме вас різноманітною та корисною їжею, а й істотно заощадить час,Мультиварка RAF R.166 самостійно приготує страву в певний час і підтримуватиме її в режимі підігрівання. Досить просто покласти інгредієнти, вибрати програму, натиснути кнопку «Старт» і дочекатися приємного звукового сигналу, що сповіщає про приготування страви.
У мультиварці нагрівання відбувається не тільки знизу, але й по всьому периметру ємності, у якій містяться продукти. Це забезпечує рівномірне приготування їжі. У добавок до оптимального всебічного нагрівання в мультиварці розміщені датчики, які контролюють весь процес приготування.
Переваги:
- Легко читаний дисплей і звуковий сигнал про те, що дає змогу вам знати, коли ваша їжа готова.
- Просте керування
- Антипригарне покриття
Характеристики:
- Потужність: 900 Вт
- Об'єм 6 л
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- 12 Автоматичні програми — Випічка/Хліб, Плов, Тушкування, На парі, Суп, Крупи, Молочна каша, Мультикухар та ін.
- Покриття чаші — антипригарне керамічне
- Годинник є
- Керування електронне
- Максимальний час встановлення таймера — 24 год
- Ручне регулювання часу приготування
- Підтримка тепла — є
- Відкладений старт — є
Комплектація:
- Мультиварка
- Блюдо для приготування на парі
- Мірна ложка
- Мірна ємність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість порцій за одне завантаження | 10 порц. |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 5 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Ні |
| Мірна ємність | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Сіто | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Інфрачервоний обігрів | Ні |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴





