
Сушарка електрична для овочів і фруктів First Austria FA-5126-6/Електросушарка дегідратор
2 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51266
- +380 (66) 516-60-02
Сушарка електрична для овочів і фруктів First Austria FA-5126-6/Електросушарка дегідратор
Переваги:
- Оснащена сталевими ситами
- Цифровий світлодіодний дисплей
- Повний контроль температури
- Контроль часу
-
Регульована висота лотків
- Рівномірний розподіл тепла
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
ПОЧУВАЙТЕ ЗАПАХ СУШЕНИХ ГРИБІВ І ФРУКТІВ ПОСВІТКУ ДОМУ
5 металевих тацювань , на які можна розставити буквально те, що вам подобається, щоб зберегти аромат, харчову цінність і смак.
Гриби з лісової зони, фрукти, як-от апельсин або лимон, трави, як-от базилік, орегано, розмарин і багато інших делікатесів, які ви дістанете з комори, коли сезон уже давно пройшов.
Пам'ятайте, що сушіння — найздоровіший спосіб консервування продуктів, відомий упродовж тисячоліть — різниця в тому, що зараз ми робимо це з використанням передових технологій.
МОДЕРНІЗОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ СІТ З ЦЕНТРАЛЬНИМ ВІДВЕРСТИЄМ ДЛЯ КРАЩЕННОЇ ЦИРКУЛЯЦІЇ ПОДРЯХУ
ЗРОВИЙ, ПОТОМУ ЩО ВЖИВАЄ ВРЕДНИХ РЕЧІВ
Попри те, що дегідратор виготовлений із пластику, вам нема про що турбуватися.
Матеріал, який використовується для виробництва, найвищої якості та не містить бісфенолу А.
Це покращує смак і знижує ризик всмоктування в організм шкідливих речовин, як у разі дешевших моделей.
Сталеві сітчасті фільтри забезпечують кращу циркуляцію повітря, вони швидше висушують продукти, тому що нагріваються!
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
І, нарешті, найважливіша функція — регулювання висоти решіток.
Тепер ви можете регулювати кількість і висоту сит залежно від кількості сушених трав, які ви готуєте!
ЦІФРОВА КОНТРОЛЬ ЧАСУ І ТЕМПЕРАТУРИ
Бувши одним із небагатьох пристроїв такого типу, сушарка First Austria має цифрове регулювання температури та часу сушіння, так що тепер ви можете повністю контролювати висушувані продукти.
Діапазон температур варіюється від 35 до 70 °C із кроком 5°. Діапазон часу становить від 30 хвилин до 99 годин з кроком 0,5 години.
РЯД МОЖЛИВОСТІ ПРИГОТУВАННЯ ПОЛЕЗНИХ ПРОДУКТОВ
Сушені, свіжо пахнуть трави, ароматні фрукти або, нарешті, наші улюблені осінні гриби, які пахнуть на всю квартиру.
Завдяки сушарці First Austria ви приготуєте все смачно та корисно, а правильний розподіл повітря забезпечить рівномірний процес сушіння.
ВЕЛИКА ПОВЕРХНЯ ДЛЯ СУШКИ, КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Дегідратор First Austria не є одним із найбільших за розміром, хоча й дуже місткий, адже загальна площа сушарки досягає 2850 см2.
Цілком досить приготувати велику кількість висушеного матеріалу, заощадивши у такий спосіб місце в шафі, коморі або кухні, а також електроенергію.
РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА ПЛОК ВІД 1,8 ДО 3,4 СМ
Залежно від ваших потреб, ви можете збільшити об'єм сушіння.
Просто поверніть решітки, щоб збільшити висоту з 1,8 см до 3,4 см, тепер вам точно помістяться товстіші скибочки фруктів або більші гриби.
СПЕЦІАЛЬНО ПРОФИЛІВОВАНІ ЕКРАНИ — 3D-ПЛАНІРОВАНА ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОДРУКУ
Пристрій спроєктований так, щоб забезпечити максимально можливу циркуляцію повітря, , завдяки якій кожен фрукт або трава будуть належним чином оброблені термічно.
У дешевших моделях цей процес не відбувається належним чином, і частина продуктів йде в відходи.
Технічні характеристики:
- Пристрій повністю не містить BPA
- Потужність: 240 Вт
- Довжина кабелю: 1,10 м
- 230 В/50 Гц, живлення від мережі.
- Внутрішні розміри полиць: 29 см х 20 см.
- Розміри пристрою: ширина 30 см x висота 20 см x глибина 29 см
- Вага продукту з упаковкою: 2,636 кг
- Регулювання температури 35-70 °C
- Регулювання часу 30 хв — 99 год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 290 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 6 кг |
| Об`єм | 9 л |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 950 ₴









