
Сушарка електрична для овочів і фруктів First Austria FA-5126-5/Електросушарка дегідратор
2 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51265
- +380 (66) 516-60-02
Сушарка електрична для овочів і фруктів First Austria FA-5126-5/Електросушарка дегідратор
Сухофрукти, овочеві або фруктові чипси, в'ялена яловичина: насолоджуйтеся сушеними закусками ручної роботи. Не купуйте дорогі сухофрукти, зробіть це самостійно. Це буде набагато краще та набагато дешевше, на п'яти полицях ви можете висушити все, що подобається вам і вашій родині, за допомогою практичного дегідратора. Як сухий перекус для офісу, до школи або як перекус у дорогу. Чи то фрукти, овочі, чи то м'ясо, процес сушіння працює повністю автоматично за температури від 35 °C до 70 °C. Трави також можна сушити та переробляти в суміші спецій.
Дегідратор має регульовану температуру з таймером. Пластикові полиці, безпечні для харчових продуктів і не містять BPA
Температура сушіння- від 35 °C до 70 °C
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
|
Основні параметри: |
|
| Потужність, Вт | 240 |
| Тип керування | Електронне |
| Система сушіння | Конвективна |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм, л | 8.5 |
| Продукти для сушіння | Овочі, фрукти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити, см |
30х32х32 |
Обладнання |
|
| Додаткові функції | Таймер |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 15 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 2.5 кг |
| Об`єм | 8.5 л |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 555 ₴









