
Конвертер напруги знижуючий перетворювач автомобільний 80 A з 24 на 12 В потужний інвертор
1 085 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8000
- +380 (66) 516-60-02
Конвертер напруги перетворювач 80 A з 24 на 12 В
Призначений для перетворення вхідної напруги 18-32 В на стабілізоване 12,6 В, за струму навантаження 80 А Застосовується для під'єднання телевізорів, магнітол, мобільного телефона, холодильника, автономного опалювача, цифрової камери, GPS-навігатора, DVD, Монітори.
Застосовується в машинах, де необхідна бортова напруга 24 В (або напруга акумулятора 24 В) перетворити на 12 В, для під'єднання різних пристроїв Вхідна напруга: 24В
Характеристики
Номінальна вхідна напруга, В 20-32в
Номінальна вихідна напруга, В 12в
Країна виробник Китай
Робочий струм навантаження до 80а
Потужність 1050вт
Матеріал корпусу Метал
Під'єднання пристрою До акумулятора автомобіля
Тип монтажа Зовнішній
Переваги
- Перетворювач має інтелектуальну систему охолодження.
- Усередині є радіатор для відведення тепла.
- На вхідному плюсовому дроті розміщений запобіжник.
- Спереду є діод індикації роботи пристрою.
- Захист від короткого замикання, перегрівання, перевантаження, високої та низької напруги.
Важливо
- Під час експлуатації конвертора рекомендується вибирати потужність пристроїв, що під'єднуються до нього на 15-20 відсотків нижче максимальної вихідної потужності приладу. Треба враховувати, що в міру розряджання акумулятора максимальна вихідна потужність перетворювача знижується і в разі браку потужності він просто не працюватиме або прийде в непридатність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота | 0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.5 |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Допустима пікова потужність | 650 Вт |
| Струм холостого ходу | 80 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 1 085 ₴





