Рюкзак тактичний BGINVEST mix_58 41-60 л/Війний, штурмовий кайот/Армійський
Рюкзак тактичний 4 в 1 об'ємом 41-60 л Койот
Колір: Койот
Обійм: 41-60 л ( непотрібні частини можна зняти, у такий спосіб замінивши рюкзак у об'ємі)
Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру Оксфорд 600 D, він стійкий до дощу та бризок.Всередині шар матеріалу з ПВХ покриттям.
Перевагою рюкзака є можливість (залежно від потреб) від'єднання трьох саше (одного більшого розміру спереду та двох менших із боків), які можна носити окремо.
ЕЛЕМЕНТИ РЮКЗАКА:
Основне відділення закривається на двосторонню блискавку, внутрішню кишеню.
Велика кишеня в основному відділенні закривається на двосторонню блискавку.
Дві бічні знімні фрами на блискавці (всередині одне відділення)
Великий знімний передній кофр із регульованим плечовим ременем і ручкою для перенесення.
Кофр складається з 4 кишень: основного на блискавці (всередині сітчастої кишені), другого меншого на блискавці (всередині три відділення) і двох бічних кишень, що також закриваються на блискавку.Регульовані підтяжки з поролоном дають змогу ідеально прилягати до тілу.Ремінь застібається на швидкорознімні застібки.
Регульований ремінь на стегнах, що застібається на кнопку швидкого скидання.
Регульований нагрудний ремінь зі швидкознімним кріпленням.
Спинка рюкзака вистелена шаром губки для зручності туриста.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Регульовані компресійні ремені на підвісці, боках рюкзака та кофрах дають змогу зменшити або збільшити об'єм рюкзака після паковання.
Збоку рюкзака, кофрах і передній частині рюкзака пришиті лямки системи Molle, які дадуть змогу носити із собою додаткові аксесуари (наприклад, трекінгові палиці).
D-кільця на обв'язці для кріплення аксесуарів.
Габаритні розміри:
Рюкзак із закритими кошиками: висота 50 см, ширина 35 см, глибина 22 см.
Основне відділення: висота 50 см, ширина 30 см, глибина 22 см.
Передня кишеня: висота 35 см, ширина 30 см, глибина 7 см.
Бічні кофри: висота 20 см, ширина 13 см, товщина 7 см.
Передній кофр: висота 16 см, ширина 35 см, товщина 12 см.
Відсилання олив-доставкою, Новою поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BBG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 60 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Бічний вхід, Грудна стяжка, Кишені, що відстібаються, Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 995 ₴







