
Знищувач комах ультрафіолетовий 2x20W Lebron L-ML-40W/Ловчина електрична 120 м2
1 245 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0040
- +380 (66) 516-60-02
Знищувач комах ультрафіолетовий 2x20W Lebron L-ML-40W/Ловчина електрична 120 м2
Світильник для знищення комах ультрафіолетовий 2x20W Lebron L-ML-40W — ефективний знищувач комах: комарів, мух, мошкари та інших дрібних комах, що літають.
Принцип дії полягає в тому, що 2 встановлені ультрафіолетові лампи своїм свіченням приваблюють комах. Підлітавши на світло ближче, вони стикаються з решіткою, що розташована під невеликою напругою. Електричного струму досить, щоб вони втратили. Низька напруга, яка подається на решітку, безпечна для людини. Після удару струмом комахи падають у спеціальний піддон, з якого їх легко прибрати.
Світильники застосовуються: у кафе, ресторанах, на кухнях, у магазинах, на харчових виробництвах, а також для дому. Можна застосовувати на вулиці, розмістивши світильник у місці відпочинку (під навісом або в суху погоду, низький ступінь захисту від вологи та пилу IP20).
| Тип | Світильник для знищення комах ультрафіолетовий 2x20W Lebron L-ML-40W |
| Виробник | Lebron |
|
Потужність |
40 Вт |
|
Площа дії |
120 м2 |
|
Напруга |
220 В |
|
Ступінь захисту |
IP20 |
|
Цоколь |
G13 |
|
Матеріал корпусу |
Метал, пластик |
|
Розмір |
640х260х60 мм |
|
Колір корпусу |
Сріблястий сірий |
|
Термін експлуатації |
Понад 10000 годин |
|
Додатково |
У комплекті ультрафіолетові лампи |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від мух, Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 г |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 1000 годин |
- Ціна: 1 245 ₴




