-15%

Портативна сонячна панель SOLAR PANEL CL-1615/37х25см Похідний Зарядний пристрій 15W
795 ₴
675,75 ₴
- В наявності
- Код: 8083
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна сонячна панель SOLAR PANEL CL-1615/37х25см Похідний Зарядний пристрій 15W
Портативна сонячна батарея CL-1615 призначена для заряджання пристроїв з USB-входом. Ідеально підходить для використання сонячної енергії, щоб заряджати різні ґаджети, мобільні телефони, ліхтарики, проєктори, планшети, невеликі автомобільні або мотоциклетні акумуляторів, портативні колонки, повербанки, лампочки та іншої електроніки з живленням від USB і міні крокодилів (плюс/мінус).
Як використовувати:
- Помістіть сонячну панель у сонячне місце. Встановити панель на максимальний розмір потужності
- (розділити освітлення панелі перпендикулярно до сонця під кутом 45-90 градусів);
- Під'єднати сонячну панель до пристрою за допомогою USB-кабелю з кількома кінцями або під'єднати
- плоскогубці-крокодили для заряджання різних батарей
Особливості:
- Має рівень захисту ip65;
- Виготовлена з високоякісних матеріалів;
- Сумісна з більшістю мобільних пристроїв;
- Незамінна в умовах частих вимкнень електроенергії;
- Має легку вагу та невеликі розміри, зручно брати із собою в похід.
Характеристики:
- Провідник: Solar;
- Країна-виробник: Китай;
- Тип: портативна сонячна батарея, сонячна зарядка для телефона;
- Акумулятор: немає;
- Температура для експлуатації: -30 +40 Цельсія;
- Вхідні роз'єми: USB Type-C;
- Вихідні роз'єми: USB Type-C;
- Максимальний вихідний струм: 1.3 А;
- Вихідна напруга: 6 В;
- Макс. вихідна напруга: 6 В;
- Потужність: 15W;
- Максимальна напруга: 16 В;
- Максимальний струм 2,5 А;
- Клас вологозахисту: IP65;
- Порти: USBх 2 шт;
- Розміри: 25x36,5 см;
- Вага: 300 г.
Комплектація:
- Сонячна батарея для заряджання телефона 15 W;
- USB-кабель із наконечниками для заряджання мобільних пристроїв;
- Крокодилові плоскогубці;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Вуглецевий фулерен |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 25 А |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Струм короткого замикання | 0.6 А |
| Напруга холостого ходу | 11 В |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675,75 ₴



