Ніж мисливський туристичний Columbia 51 з дерев'яною ручкою в чохлі
Ніж для полювання стане незамінним помічником для прихильників активного відпочинку. Оригінальна форма та дизайн ножа — переваги пристрою. Він зручно лягає в руку, сприяє виробленню безлічі різноманітних завдань. У майстерні, будинку, гаражі, на полюванні та риболовлі ніж стане чудовим помічником. Завдяки невеликим розмірам ніжок поміститься в будь-якій кишені, завжди буде під рукою.
Мисливський ніж з дерев'яною ручкою обрамленою глянсовим металом і вставкою каменю біля основи колодки. Лезо має дзеркальну поверхню.
Колодка метал + дерево + камінь
Ножни - тканинні
Розміри:
Довжина ножа 29 см
Лезо 17х3,6 см
вага 248 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 285 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 320 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



