Електрочайник RAF R7838 2000 Вт 2 л
RAF R7838 — надійний, зручний і практичний електрочайник зі стильним мінімалістичним дизайном, який допоможе швидко закип'ятити воду для гарячих напоїв. Ця модель виготовлена з фактурного високоякісного білого пластику та медичної неіржавкої сталі. Пластикові деталі чайника без вмісту бісфенолу А, що означає, вони повністю безпечні для використання та відповідають міжнародним стандартам якості.
Особливості:
- Швидке закипання
Завдяки високій потужності 2000 Вт пристрою знадобиться лише 5 хвилин, щоб закип'ятити воду. - Індикація увімкнення
Клавіша увімкнення/вимкнення має світловий індикатор роботи. Він загоряється під час увімкнення чайника та гасне після закипання води, що забезпечує зручний контроль робочого процесу. - Оптимальний об'єм
За один цикл нагрівання цей чайник дає змогу забезпечити водою для гарячих напоїв до 8 осіб. - Шкала рівня води
Для візуалізації рівня рідини в приладі передбачена зручна шкала всередині чайника. - Прихований нагрівальний елемент
Прихована конструкція нагрівального елемента істотно продовжує термін його експлуатації, оскільки на ньому не утворюється накип, який призводить до теплових втрат і виходу з ладу пристрою. До того ж така конструкція нагрівального елемента забезпечує низьке енергоспоживання. - Вільне обертання на 360°
Підставка з розташованим у центрі контролером дає змогу легко встановлювати чайник і обертати його на 360°. - Безпечна експлуатація
Завдяки контролеру забезпечене автовимкнення під час закипання та захист від перегрівання, що робить експлуатацію пристрою найбезпечнішою. - Простий догляд і очищення
Прихований нагрівальний елемент робить ефективнішим процес очищення.
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт;
- Напруга: 220-240 В, ~50 Гц;
- Об'єм: 2 л;
- Матеріал: пластик;
- Нагрівальний елемент: прихований;
- Довжина мережевого шнура: 60 см;
- Функція автовимкнення: да;
- Відмітка рівня води: да;
- Індикатор роботи: да;
- Захист від перегрівання: да;
- Поворот на 360 градусів: да;
- Відсік для шнура: так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





