
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7011 2,0 л, 600 Вт, Чопер кухонний
565 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7011
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний електричний блендер — подрібнювач із чашею RAF R7011 2,0 л, 600 Вт, Чопер кухонний
Цей невеликий, але дуже корисний прилад буквально працює за вас: просто засипте інгредієнти в чашу, натисніть на кнопку, і він усе зробить сам. Для великого нарізування досить лише кількох швидких натискань. Якщо ж ви хочете подрібнити інгредієнти, потримайте кнопку кілька секунд.
Прилад такий потужний, що може розмолоти продукти до стану пюре! Секрет ефективної та швидкої роботи подрібнювача полягає в подвійному ножі з якісної неіржавкої сталі та потужному моторі. Містка чаша об'ємом 2 літри дає змогу готувати велику кількість продуктів.
Переваги:
- Ефективна та швидка робота;
- Ніж із якісної неіржавкої сталі;
- Потужний мотор;
- Містка чаша об'ємом 2 літри;
- Легко мити;
- Безпечна система увімкнення;
- Подрібнює лід та інші будь-які продукти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴


