Мисливський ніж Columbia 4300 класичний клинок, що підходить для полювання та туризму. Сталь, з якої виготовлений клинок, має якісні механічні та технологічні властивості для універсального або мисливського ножа. У ножа дуже зручний хват, на лезі є частки для зменшення ваги, у колодці є металеві гарди та навершя, прикрашені орнаментами.
У комплекті з ножем чохол з фіксацією ножа (липучка) з можливістю носіння на ремені.
Кут заточування леза 50 градусів, виходячи з чого ніж не є холодною зброєю.
Клинок виготовлений з корозійностійкої сталі 440С
Накладки на ручці — натуральні дерево.
Загальна довжина: 300 мм.
Довжина клинка: 170 мм
Товщина клинка: 3,0 мм.
Ширина клинка — 36 мм
Довжина колодки — 130 мм
Вага без чохла 325 грамів.
Вага з чохлом 355 грамів.
Матеріал клинка: сталь 440С
Твердість клинка 59 од.
Матеріал чохла: поліестер.
Матеріал руків'я: дерево-метал.
У комплекті: ніж, чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 325 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 355 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
- Ціна: 675 ₴





