
Ніж мисливський туристичний Buck 2611 у чохлі
625 ₴
- В наявності
- Код: 6973
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Buck 2611 у чохлі
Ніж мисливський Buck 2611 — міцний і надійний ніж, призначений для полювання риболовлі та туризму. Лезо ножа виготовлені з міцної сталі, а колодка — з дерева. Загальна для ножа становить 22 см. У комплекті є зручний чохол для транспортування. Такий ніж стане чудовим подарунком для справжніх чоловіків!
Ніж призначений для полювання і виживання, ніж йде в міцному чохлі .нок мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей. мисливський нож
Характеристика:
Загальна довжина: 22 см;
Довжина леза: 9.8 см;
Матеріал леза: сталь;
Чехол: Да.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 22 см |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 40Х13 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 385 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




