
Електрична кавоварка SUTAI 168 електротурка 600W 500 мл
385 ₴
- В наявності
- Код: 168500
- +380 (66) 516-60-02
Електрична кавоварка SUTAI 168 електротурка 600W 500 мл
Електрична кавоварка, турка Su Tai 168 призначена для приготування кави в домашніх умовах і схожа за формою традиційну турку. З її допомогою Ви зможете швидко приготувати смачну й бадьорливу каву й насолодитися її неповторним смаком і ароматом, а стильний ергономічний дизайн кавоварки прекрасно підійде до будь-якого кухонного інтер'єру.
Така кавоварка стане просто незамінним атрибутом для кожної кавомашини або прекрасним і корисним подарунком до будь-якого свята.
Особливості:
Кавоварка обладнана зручною пластиковою ручкою, що робить її використання ще практичнішим і комфортнішим, завдяки своїм компактним розмірам не займе багато місця на кухні.
Прилад працює від електромережі 220 В і має простий і зрозумілий функціонал.
Характеристики:
- Цвет: Зелений білий жовтогарячий
- Об'єм — 0,5 літра
- Потужність 600w
- Матеріал: харчовий пластик, неіржавка сталь
Комплектація:
- Електротурка
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sutai |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 0.5 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 4 |
- Ціна: 385 ₴

