Пральна машина силіконова складана Maxtop
Складана силіконова пральна машинка Maxtop 7399 — прекрасне рішення для прання невеликих обсягів білизни.
Головною перевагою пральної машинки є її складана конструкція у формі гармошки, завдяки чому її зручно зберігати й навіть можна брати із собою на дачу або в заміський будинок.
У складеному вигляді її габарити не перевищують 28,5х28,5х10.5 см, у розкладеному — 28,5х28,5х24 см, вона здатна перетирати за один раз білизну вагою до 0,8 кг.
Пральна машина має ребристу кришку для прання руками.
Пральна машинка працює від будь-якої електричної розетки з напругою 220 В.
Для зручності транспортування в пральній машині передбачена пластикова ручка.
Технічні характеристики:
- Габарити в складеному вигляді: 28,5х28,5х10.5 см;
- Габарити в розкладеному вигляді: 28,5х28,5х24 см;
- Вага: 2,5 кг;
- Максимально допустима вага завантаження: 0,8 кг;
- Тип живлення: від мережі 220 В;
- Матеріал: пластик, силікон;
- Колір: білий, рожевий.
Комплектація:
- Пральна машина;
- Блок живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 0.8 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Кількість швидкостей віджиму | 0 |
| Максимальна швидкість віджиму | 0 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 0.8 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Прямий привід барабана | Ні |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Ручне прання |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.2 кВт*год/кг |
| Споживання води | 5 л |
| Кількість програм прання | 1 |
| Рівень шуму при пранні | 0 дБ |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота для вбудовування | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴




