
Туристичний намет автоматичний 6-місний Камуфляж 2×2.5 метра
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 2025
- +380 (66) 516-60-02
Туристичний намет автоматичний 6-місний Камуфляж 2×2.5 метра
Намет автоматичний 6-місний — це саморозкладний намет каркас, зроблений із нерознімних пружних кілець.
На відміну від традиційної, які необхідно довго встановлювати, закріплювати кілочки, розтягувати мотузками тощо, автоматичний намет досить звільнити від чохла та розправити. Особливості автоматичного намету: Верхня частина виробу зроблена з поліестеру.
Цей матеріал міцний і еластичний, не пропускає вологу. Дно намету вистелене поліетиленом. Цей тип матеріалу знаменується чудовими вологовідштовхувальними властивостями, легко очищається, а також має високу щільність, яка не дає намету розтягуватися й рватися. Модель забезпечена антимоскітною сіткою, яка убезпечить вас від дискомфорту та набридливих комах. Дуги намету зроблені з міцного матеріалу Fiberglass.
Навіть під час постійного складання та розкладання намету дуги не деформуються й не ламаються. Намет потрібно берегти від відкритого вогню та високих температур. Ставте намет на твердій поверхні, зберігайте в чистому та сухому вигляді.
Особливості:
Саморозкладний намет (намет автомат) PVC чохол у комплекті
Дуже просте та швидке встановлення 6-місний намет
Форма півсфери
Антимоскітна сітка
Чудова вентиляція
Характеристики:
Універсальна + кемпінгова;
Сезон: весна/літо/осінь;
Кількість місць: 6-місна;
Розмір: 2 х 2,5 м
Форма намету: Напівсфера;
Кількість шарів: Одношарова;
Наявність тенту: Немає;
Наявність тамбура: Немає;
Кількість входів: Один;
Матеріал тенту: Поліестер;
Матеріал дна: Нейлон (Tarpaulin);
Каркас: Склопластик (Fiberglass);
Водостійкість: 1500 мм
Комплектація: Палатка автоматична 6-місна Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Мінімальна вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 10 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 550 ₴

