Мультимейкер Crownberg Cb-1077 4 В 1 Гриль Сендвічниця Вафельниця Горішниця
З двох сторін приладу розміщені нагрівальні елементи у формі металевого тіна та форми пластини, які стикаються зі приготованими продуктами та зверху та знизу. Це забезпечує швидке та рівномірне готування в Crownberg CB-1077 без потреби перевертати приготовані страви.
"Вафлі" — приготування ароматних брюсельських вафель, які стануть чудовим десертом, або замінять на сніданок звичні оладки (можна готувати та солоні вафлі).
"Сендвічі" — використовуючи тостерний хліб прямокутної форми, ви приготуєте справжні англійські сендвічі зі всілякими начинками. Під час приготування вони діляться на гарні трикутні шматочки.
Мультимейкер Crownberg Cb-1077 4 В 1 Гриль Сендвічниця Вафельниця Горішниця
"Гриль" — універсальна насадка. Її ребриста поверхня створює апетитний малюнок у формі смуг. Подружіть сосиски, шматочки хліба, лаваш і навіть приготуйте яєчню.
"Горішки" — насадка для приготування 6 солодких горішків зі згущенням (12 половинок одночасно). Все просто — налийте тісто та випікайте.
Форми легко змінюються для приготування тієї чи іншої страви, наприклад, із вафельниці на гриль або з гриля на сендвічницю. Для чищення приладу та швидкої зміни панелей у вафельниці 4 в 1 Crownberg CB-1077 є спеціальний кнопковий механізм.
У кожній формі передбачені ложепки для стікання жиру та зайвої рідини, особливо це корисно під час приготування на грилі.
Пристрій має потужність 750 Вт, два індикатори роботи, автоматичний термостат, що забезпечує постійну підтримку температури та захист від перегрівання.
Характеристики:
- Корпус із неіржавкої сталі з функціональністю вентиляційного охолодження;
- Чотири типи насадок;
- Антипригарні покриття-форми;
- Легко очистить;
- Ручки з теплоізоляцією;
- Ручко-замкова система;
- Терморегулювання;
- Запобіжний термовимикач і запобіжник;
- 2 контрольні лампи для живлення й нагрівання;
- Вертикальна база для зберігання;
- Потужність 750 Вт;
- Електроживлення 220-240 В, 50-60 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор готовності | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Система блокування ручок | Так |
| Змінні форми | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
- Ціна: 1 195 ₴





