
Блендер подрібнювач ручний заглибний з металевою ніжкою RAF R325B 300W Заглибний Міксер Подрібнювач
475 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7148
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер подрібнювач ручний заглибний з металевою ніжкою RAF R325B 300W Заглибний Міксер Подрібнювач
Блендер RAF допоможе в ситуаціях, коли потрібно розмелити або змішати, а така потреба виникає щодня.
Блендер використовується для змішування майонезу, соусів, дитячого харчування, для рубання цибулі, льоду, сиру, м'яса, приготованих фруктів і овочів, коктейлів.
Матеріал ножів — неіржавка сталь, а пластикова нога зручно знімається й легко миється.
Простота його використання не може не тішити. Він компактний, легкий, його зручно тримати в руці.
Особливості:
Розтирає, кришить, подрібнює
Акуратний
Легко чиститься
Універсальний
Характеристики:
- Потужність 300 Вт
- Кількість передач: 1
- Матеріал: Пластик
- Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- Матеріал заглибної частини: Нержавіюча сталь
- Кількість лез: 2
- Напруга: 220 В
- Довжина: 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Ємність подрібнювача | 1 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Ні |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 2 |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована ручка | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 0.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴

