-15%

Ніж мисливський туристичний Buck Shorty 2414 з дерев'яною ручкою в чохлі
385 ₴
327,25 ₴
- В наявності
- Код: 5195
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Buck Shorty 2414 з дерев'яною ручкою в чохлі
. Ніж мисливський Buck Shorty 2414 — високоміцний мисливський ніж, виготовлений із високоміцних матеріалів із суцільною конструкцією (від кінчика ножа до п'яти ручки. Колодка мисливського ножа виготовлена з натурального дерева.Невеликий компактний ніж зручний для носіння, Чудовий вибір для рибалки чи туриста, ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі.ніж підійде для риболовлі, полювання, активного відпочинку,
Характеристики:
Загальна довжина: 1.9 см.
Довжина леза: 9,5 см.
Різальна частина: 8.0 см.
Товщина леза: 3.5 мм.
Матеріал леза: нержавійка. сталь;
Матеріал ручки: натуральне дерево;
Вага: 185 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 185 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 16 см |
| Довжина ножа | 159 мм |
| Довжина рукоятки | 60 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440A |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 220 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327,25 ₴



