Ніж мисливський Bear Grylls Gerber BG U10 / 23,5 см / 11,5см
Нож охотничий GERBER BEAR GRYLLS Ніж мисливський GERBER BEAR GRYLLS BG U10 гарної якості! Ніж із чохлом на липучці. Габарити ножа 23.5 см. Досить важкий .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі.ніж підійде для риболовлі, полювання, активного відпочинку, Комплектація: ніж, інструкція коробка, чохол.
Основні
Виробник Bear Grylls
Країна-виробник Китай
Довжина ножа 23.5 мм.
Довжина ручки 12 мм.
Заточення леза Двостороння
Матеріал леза Нержавіюча сталь
Матеріал піхви Поліестер
Матеріал руків'я Гума
Призначення Полювання
Поверхня Матова
Стан Новий
Тип Складной
Колір Сірий
Розмір леза Довжина леза 11.5 мм
. Товщина леза 4 мм
Ширина леза 33 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 23.5 см |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 40Х13 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 378 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴


