Стілець Крісло розкладне для відпочинку та туризму посилене 51*44*72 см
Забарвлення уточнюйте!!!
Розкладне крісло для комфортного відпочинку на природі, за містом або у дворі свого будинку
Компактні розміри крісла в складеному стані дають змогу із легкістю розмістити його в багажнику автомобіля для поїздок у гості або на пікнік на свіжому повітрі
Складане крісло — чудовий помічник удома та на дачі, з ним ваші будь-які повсякденні дії набудуть абсолютно нового рівня зручності та комфорту
Характеристики:
- Тип туристичних меблів: Стілець зі спинкою та підлокітниками
- Матеріал каркаса (опор): Метал
- Матеріал сидіння: Тканина
- Матеріал спинки: Тканина
- Складана конструкція для зберігання і транспортування: Так
- Максимально допустиме навантаження: 100кг
Розміри:
- Ширина сидіння: 51 см
- Глибина сидіння: 44 см
- Висота спинки крісла: 72 см
- Підлокітники: да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FEG |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 710 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Блакитний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




